čtvrtek 24. srpna 2017

Co mám dělat?

Stalo se Vám už někdy, že jste měli celý den volno, ale i přesto jste se nudili a nevěděli, co dělat? Nic Vás nebavilo, všechno Vás otravovalo a jediné, co jste si přáli, bylo přijít na to, jak se zabavit? Že ne? Tak to Vám upřímně velmi závidím!

Zrovna dneska jsem začala den poněkud hekticky.
Celý den mám volno, ale i přesto jsem si budík nastavila na 7:00 hodin ráno, abych měla co nejproduktivnější den. Samozřejmě že jsem vstala až v 9:00. A pak jsem si najednou něco uvědomila, můj sled myšlenek plynul asi takhle: počkat, listové těsto mělo záruku do 23. 8.  a já ty šneky včera neudělala, to ale znamená, že dnes je 24. 8. a to jsem měla jít k doktorovi, ale vždyť je čtvrtek a já to měla napsané až na pátek, počkat, já jsem si to špatně napsala? musím se podívat na mobil, kolikátého je.....a SAKRA! já tam měla být dnes! No a tak jsem vyskočila z postele, běžela jsem k diáři a zjistila jsem, že k doktorovi jsem opravdu měla jít dnes, ale jelikož je diář rozložený tak, že čtvrtek končí na levé stránce dole a pátek začíná na pravé stránce nahoře, měla jsem zaryté, že vlevo dole je už pátek! No, nevím, jestli jsem to napsala nějak smysluplně. Zkrátka jsem zavolala sestřičce, omluvila se a přeobjednala se.

No a od té chvíle mám náladu nenáladu. Nevím, co si počít s celým dnem, co mám dělat. Nemám na nic náladu. Musím ještě umýt nádobí, ale to se mi vůbec nechce. Ještě že jsem dnes nechtěla natáčet nic o úklidu, asi by to neklaplo.

I tento článek není moc smysluplný.

Nesnáším takové dny.

Žádné komentáře:

Okomentovat