středa 9. srpna 2017

Nákupy v Kik

Dnes jsem byla na nákupu v Kik. Nejdřív jsem chtěla koupit jen nové utěrky na uklízení, ale nakonec se z toho vyklubal o malinko větší nákup :P


1. Rukavice na úklid
Už nějakou dobu uvažuji nad těmito rukavicemi, protože uklízet např. koupelku bez rukavic je děs, kůži na rukou mám suchou a někdy i trochu podrážděnou, takže rukavice jsou jasná volba!

2. Utěrky na úklid
Na tyto utěrky jsem narazila poprvé asi před rokem a jsou super! Je zde utěrka na kuchyň a koupelnu, další na nábytek, pak utěrka na sklo a zrcadlo a jako poslední tu máme utěrku na prach. Přiznám se, že některé z nich buď nevyužiji anebo je použiji na něco jiného. Třeba utěrku na kuchyň a koupelnu používám na utírání povrchů, třeba regálku v koupelně. Koupelnu a kuchyň totiž uklízím pomocí houbičky. Prachovku taky nepoužívám. Ale vždycky se pro nepoužité utěrky u nás doma najde využití ;) Hadříky na nábytek a tu další na sklo a zrcadlo si nemůžu vynachválit!

3. Kolíčky
Přiznám se, že doma mám kolíčků skoro plný malý kyblíček, ale těmto jsem nemohla odolat :)

4. Osvěžovače vzduchu
Na ně narazil asi před půl rokem přítel. A jsou úžasné! Zrovna tyto jsou Fresh Breeze a voní jako mýdlo nebo prádlo těsně po vyndání z pračky, zkrátka krásná příjemná vůně. Zkoušeli jsme už i jahodový osvěžovač a také není špatný, ale na tyhle podle nás prostě nemá ;)

Celý nákup mě vyšel cca na 270,- Kč, takže žádná hrůza :)

Žádné komentáře:

Okomentovat