pondělí 2. dubna 2018

Nákupy za leden, únor a březen 2018

Zdravím všechny čtenáře mého blogu!
Dnes tu pro vás mám 11 knih, které se mi podařilo za poslední 3 měsíce nastřádat.


Některé knihy jsem dostala, jiné jsem si koupila sama. Když si to tak uvědomuju, tolik knih za tak krátkou dobu jsem nikdy neměla. Pro někoho je to možná hodně, pro někoho málo.
Pár knih už mám přečtených, jako Šťastní lidé mají snadný život, Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti, Petr a Lucie no a knihu 1984 jsem sice už kdysi četla, ale určitě neuškodí, když si ji přečtu znovu ;)
Momentálně mám rozečtenou knihu Dvůr trnů a růží, což mi připomíná, že jsem si od autorky Sarah J. Maas chtěla kdysi přečíst Skleněný trůn, ale nakonec jsem se k tomu neodhodlala, což je asi škoda, protože Dvůr trnů a růží mě baví už od začátku! Takže jak dočtu tuto sérii, vrhnu se na Skleněný trůn....samozřejmě až přečtu všechny knihy, které jsem si doteď pořídila ;)
A co se týče knihy Pád andělů, je to trilogie a před pár dny jsem zjistila, že 3. díl se neplánuje přeložit do češtiny......už druhá trilogie, u které se mi to stalo :/
Každopádně jsem si dala předsevzetí, že dokud nedočtu všechny tyto knihy (kromě 1984, protože tu už jsem četla, takže ji nemusím číst hned), tak si nekoupím žádnou další knihu....kromě dalšího pokračování trilogie od Sarah J. Maas :D

Žádné komentáře:

Okomentovat